zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Regulamin szkoleń

Regulamin szkoleń obowiązujący w Ośrodku Szkolenia Euro Beauty

 1. Osoby zgłaszające chęć uczestniczenia w kursie powinny być ogólnie zdrowe, co potwierdzają własnoręcznym podpisem w oświadczeniu umieszczonym w umowie o przeprowadzenie kursu.
 2. Po każdym szkoleniu kursant/ka uzyskuje dyplom upoważniający do samodzielnej pracy, uwarunkowane jest to uzyskaniem zaliczenia z wiedzy teoretycznej oraz sprawdzianu umiejętności praktycznych z zakresu kursu. Z makijażu permanentnego dodatkowo zaświadczenie MEN.
 3. Terminy szkoleń wyznaczane są indywidualnie.
 4. Prosimy, aby uczestnicy kursu posiadali krótkie paznokcie (tipsy), fartuszek kosmetyczny/medyczny i własne obuwie zamienne do pracy w gabinecie!
 5. Na szkoleniu z makijażu permanentnego istnieje możliwość wykonania zabiegu pigmentacji na dowolny, wybrany przez kursantkę obszar (kreski, brwi , usta). Koszt makijażu permanentnego  wykonanego u kursantki w trakcie szkolenia wynosi 150 zł, usta 350 zł. Chęć  zabiegu powinna być wcześniej zgłoszona.
 6. Kursantki mogą przyjechać na szkolenie ze swoimi modelkami. Fakt ten musi zostać zgłoszony przed szkoleniem. Modelki wnoszą opłatę za zabieg: makijaż permanentny – 150 zł (kreska górna, kreska dolna, brwi, kontur ust), 350 zł (pełne usta) , mezoterapia igłowa – 110zł (1 ampułka).
 7. Podczas szkoleń w Ośrodku Euro Beauty korzysta się ze sprzętu, barwników, ampułek i akcesoriów jednorazowych należących do Ośrodka. Istnieje możliwość wytestowania wszystkich aparatów oferowanych w sprzedaży przez Euro Beauty.
 8. Rezerwacja miejsca na szkolenie następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłania go drogą mailową (gabinet@estetykatwarzy.pl) lub pocztą lub wypełniania formularza on-line (szkolenia medyczne, szkolenia kosmetyczne) oraz dokonanie pełnej opłaty dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu (po uzgodnieniu terminu). Na konto: Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0224 3870. Brak wpłaty w wymaganym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w szkoleniu. W razie zmiany terminu szkolenia lub rezygnacji ze szkolenia kursantka proszona jest o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu.
 9. Czas trwania szkoleń podawany jest w wymiarze godzin lekcyjnych.
 10. W okresie do 3 miesięcy od daty ukończenia szkolenia możliwe są bezpłatne konsultacje w Ośrodku Szkolenia.
 11. Na szkolenia medyczne nie zapewniamy „modelek”!