zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szkolenia

Szanowni Państwo!

Istotą funkcjonowania Ośrodka Euro Beauty jest prowadzenie specjalistycznej działalności szkoleniowej w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej  i medycyny estetycznej. Jesteśmy największym profesjonalnym Ośrodkiem Szkoleniowym w regionie województwa małopolskiego, obecnym na polskim rynku od marca 2006 roku. Możemy pochwalić się znaczącą ilością absolwentów, którzy uzyskali profesjonalną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w wielu dziedzinach kosmetyki i medycyny estetycznej. Ideą przewodnią naszego Ośrodka jest najwyższa jakość nowoczesnych szkoleńskuteczność i profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera. Nieprzerwanie dążymy do utrzymania wysokiego poziomu  w zakresie świadczonych usług szkoleniowych. Oferujemy rozległą gamę szkoleń.

Sale szkoleniowe są bardzo dobrze wyposażone, posiadamy zaplecze dydaktyczne oraz profesjonalnych  szkoleniowców, którzy dbają o niezmiennie wysoki poziom nauki poprzez ustawiczne podnoszenie własnych kwalifikacji oraz uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach naukowych. Kursanci w trakcie trwania szkolenia pracują na materiałach zapewnianych przez Ośrodek oraz uczą się praktycznego wykonywania zabiegów z udziałem modelek.

W Ośrodku Euro Beauty szkolenia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, w małych, maksymalnie 3 osobowych grupach, bądź w toku indywidualnym. Cała kadra szkoleniowców Euro Beauty troszczy się o satysfakcję Kursantów z nowych kwalifikacji.

Uzyskaliśmy liczne międzynarodowe nagrody  certyfikaty poparte opiniami i rekomendacjami wdzięcznych Klientów. Najważniejszą z nich jest Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej przyznana w 2008 roku dla naszych szkoleń oraz medale Komisji Edukacji Narodowej dla szefa Ośrodka, przyznany przez minister Krystynę Hall w 2011 roku za wybitne osiągnięcia dydaktyczne.

Konto bankowe dla opłat szkoleń:replica uhren Replica Rolex

Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0224 3870

BRAK  MOŻLIWOŚCI  PŁATNOŚCI  KARTĄ!

 xEdify-Yourself-About-Permanent-Or-Everlasting-Makeup-624x416.jpg.pagespeed.ic.oZZY18_AFF       eb2

Cosmetologist applying permanent make up on eyes, close-up     brows 1

 

Szkolenia dla  osób, które chcą podnieść nowe  umiejętności na rynku pracy – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

       Ośrodek Szkoleniowy oferuje przygotowane specjalnie dla Państwa kursy medycyny estetycznej, botoksu oraz szkolenia kosmetyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby specjalistyczne zajęcia spełniały  oczekiwania Kursantów, a równocześnie, jak najlepiej przygotować uczestników szkoleń do wykonywania nowych umiejętności zawodowych.  Nasza szkoła cechuje się indywidualnym podejściem do każdego Kursanta, a także przejrzystym i zrozumiałym przekazaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wybierając szkolenia oferowane przez Euro Beauty, wybierają Państwo najwyższą jakość!
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla osób, które dopiero rozpoczynają swoje kroki w zawodzie – kurs botoks oraz kurs medycyny estetycznej jest przygotowany na każdy poziom wiedzy i zaawansowania. Posiadamy również zajęcia nastawione na wybraną technikę – np. kurs; makijażu permanentnego,  drenażu limfatycznego, zastosowania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dziedzina jaką jest medycyna estetyczna kursy, cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów. Szukają oni sposobu na zachowanie pięknego i młodego wyglądu. Ponadto nasze szkolenia  rozszerzą ofertę Państwa gabinetu lekarskiego czy salonu kosmetycznego i pozwolą  zdobywać nowych klientów!