zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Wiadomości ogólne

Autorskie programy kształcenia oraz wysoki poziom prowadzonych przez Ośrodek Euro Beauty szkoleń zadecydował o uzyskaniu akredytacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy odbywają się w Ośrodku Szkoleniowym „Euro Beauty” w Bibicach, ul Trzecia Góra 3, dojazd od strony Alei 29 listopada i ul. Witkowickiej.

Zobacz mapę dojazdu klikając TUTAJ!

Telefon kontaktowy 691 210 010.

Rezerwacja miejsca na szkolenie odbywa się poprzez: wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłania go drogą mailową (gabinet@estetykatwarzy.pl, monika.nawrot@estetykatwarzy.pl) lub pocztą wypełniania formularza on-line (szkolenia medyczneszkolenia kosmetyczne), zgłoszenie telefoniczne oraz dokonanie pełnej opłaty, dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu (po uzgodnieniu terminu).
Brak wpłaty w wymaganym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w szkoleniu.

Podczas szkoleń zapewniamy poczęstunek.
Osoby, które nie jadają mięsa prosimy o informację w sekretariacie!!

Dane do dokonania wpłaty za szkolenia;

Małgorzata Pihut
Bibice, ul. Trzecia Góra 3
32-087 Zielonki

Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0224 3870

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie, w zależności od preferencji czasowych kursantów. Osoby zgłaszające chęć uczestniczenia w kursie powinny być ogólnie zdrowe, co potwierdzają własnoręcznym podpisem w oświadczeniu umieszczonym w umowie o przeprowadzenie kursu. Prosimy, aby uczestnicy kursu posiadali krótkie paznokcie (tipsy), własne obuwie zamienne i odzież ochronną do pracy w gabinecie. Prosimy o punktualne zgłaszanie się na szkolenia. Podczas szkolenia uczestnicy korzystają ze sprzętu, barwników i akcesoriów jednorazowych należących do Ośrodka. Istnieje możliwość testowania  aparatów i urządzeń oferowanych w sprzedaży przez „Euro beauty”.

Podczas szkolenia z Makijażu Permanentnego istnieje możliwość wykonania dowolnego zabiegu przez kursantkę, w cenie 150 zł za każdy zabieg (kreska górna, kraska dolna, brwi, usta – kontur), 150 zł brwi metodą włoska, 250 zł (kontur ust + delikatne rozmycie), 350 zł (pełne usta). Czas trwania wszystkich szkoleń określany jest w godzinach lekcyjnych (tj. po 45 min.) – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach, a absolwentom życzymy wiele satysfakcji w nowym zawodzie. Osoby, które pomyślnie ukończą kurs otrzymają certyfikat stylisty makijażu permanentnego, który upoważnia do samodzielnej pracy w swoim gabinecie. Istnieje możliwość odbycia kursu makijażu permanentnego w języku angielskim oraz możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Dla osób przyjeżdżających z poza Krakowa istnieje możliwość noclegu w

  1. Zajeździe „Czarna Perła”, Kraków, ul. Belwederczyków 3, tel. 12 420-15-00. (Cena noclegu w pok. 1-osobowym – 80 zł, w pokoju 2-osobowym – 130 zł), który znajduje się blisko Ośrodka Szkolenia
  2. Hotelu „Apis”: Al. 29 Listopada 137, 31-406 Kraków , tel. 0-12 617-65-00

Ośrodek Euro Beauty jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

wojewodzki-urzad-pracy