zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Nowość – Laser biostymulacyjny w zabiegach kosmetycznych oraz stomatologicznych

JEDYNY DOSTĘPNY W POLSCE LASER BIOSTYMULACYJNY PRZYŚPIESZAJĄCY PROCESY GOJENIA W ZABIEGACH KOSMETYCZNYCH ORAZ STOMATOLOGICZNYCH !

Laser biostymulacyjny TERAPUS 2 z punktową sondą światła czerwonego – R, o mocy 100 mW, przystosowany do zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej, kosmetycznych i stomatologicznych.

Gwarantujemy,  że urządzenie to spełnia najwyższe wymogi jakościowe odpowiadające europejskim i międzynarodowym standardom.  Jest on zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, w oparciu o sugestie lekarzy, rehabilitantów, kosmetologów, biegłych w stosowaniu biostymulacji laserowej oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenia produkcyjne w dziedzinie budowy tej grupy laserów.

Zawiera  unikalne, niedostępne w innych urządzeniach tej serii 24 gotowe procedury kosmetyczne i  51 procedur stomatologicznych, które nie wymagają dodatkowych regulacji takich parametrów, jak dawka, moc i czas zabiegu.

Istnieje też możliwość ustawienia parametrów  indywidualnych.
micro004

Skuteczne urządzenie do stymulacji i przyspieszania gojenia skóry  po wielu inwazyjnych, kosmetycznych zabiegach przeprowadzonych z przerwaniem ciągłości naskórka, takich jak: mezoterapia igłowa, zastosowanie dermarolerów,  mikrodermabrazja,  makijaż permanentny, peeling kawitacyjnym i chemiczny,  oczyszczanie manualne skóry i depilacja. Biostymulacja laserowa jest również bardzo skuteczna w likwidacji wielu stanów zapalnych, zmian trądzikowych, czy skóry po uszkodzeniu mechanicznym.

Zastosowanie lasera biostymulacyjnego w stomatologii  jest bardzo szerokie. To działanie przeciwbólowe i przyspieszające procesy gojenia w takich stanach, jak afty, opryszczka, stan zapalny ślinianek, tkanek przyzębia, miazgi zębów, ropnie przyzębne, ból stawów skroniowo-żuchwowych,   neuralgia nerwu trójdzielnego i stany pourazowe narządu żucia. Laseroterapia przynosi także ulgę pacjentom z wyżynającymi się zębami mądrości. Laser wspomaga także wiele procesów leczenia tkanek miękkich jamy ustnej, pozwala   na zmniejszenie ilości zażywanych leków przeciwbólowych. Biostymulacja laserowa może być także  uzupełnieniem dla terapii antybiotykowej stosowanej po zabiegach implantologicznych.

Działanie światła  lasera biostymulacyjnego niskiej mocy jest całkowicie bezinwazyjną metodą terapii i podczas zabiegu nie wywołuje w tkankach żadnych szkodliwych efektów.

Podstawowe cechy laserów biostymulacyjnych TERAPUS 2 micro:
– duży, czytelny i podświetlany wyświetlacz LCD
-oprogramowanie w języku polskim
– regulacja mocy (tempa dawkowania) w zakresie 20 – 100%
– precyzyjny pomiar mocy sond
– emisja światła ciągła i impulsowa
– wyświetlanie informacji o wielkości zaaplikowanej dawki w czasie trwania zabiegu
– licznik czasu pracy sterownika i sond
–  24 procedury zabiegowe dla kosmetyki
–  51 procedur zabiegowych dla stomatologii
– okulary ochronne
Gwarancja 24 miesiące