zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szkolenia z medyny estetycznej dla lekarzy

Euro Beauty specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej. Obecnie jesteśmy największym ośrodkiem szkoleniowym w Małopolsce, który świadczy tego typu usługi.

Z myślą o osobach, którym zależy na podniesieniu swoich kwalifikacji na rynku pracy, przygotowaliśmy liczne kursy medycyny estetycznej, jak np. zastosowanie toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz peelingów chemicznych oraz kursy kosmetyczne. Po ukończeniu nauki absolwenci zyskują profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli im świadczyć najwyższej jakości usługi.

Doskonałe zaplecze dydaktyczne

Posiadamy doskonałe zaplecze dydaktyczne. Wszystkie kursy i szkolenia odbywają się w nowoczesnych salach ćwiczeniowych i prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców, którzy dbają o jakość przekazywanej wiedzy, pełen profesjonalizm oraz przyjazną atmosferę kursów. Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe, a ćwiczenia praktyczne wykonywane są na modelkach.

W 2008 roku otrzymaliśmy Akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej, a w 2011 roku szef placówki został wyróżniony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia dydaktyczne. Naszą ofertę szkoleniową dedykujemy zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową, jak również tym, którzy posiadają już doświadczenie zawodowe. Prowadzimy kursy zastosowania: toksyny botulinowej, wypełniaczy z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego oraz peelingów chemicznych. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia nastawione na doskonalenie określonej techniki jak np. szkolenia z makijażu permanentnego.

Konto bankowe dla opłat szkoleń:replica uhren Replica Rolex

Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0224 3870

BRAK  MOŻLIWOŚCI  PŁATNOŚCI  KARTĄ!

 xEdify-Yourself-About-Permanent-Or-Everlasting-Makeup-624x416.jpg.pagespeed.ic.oZZY18_AFF       eb2

Cosmetologist applying permanent make up on eyes, close-up     brows 1

 

Medycyna estetyczna w Krakowie: szkolenia dla lekarzy i osób chcących podnieść swoje kwalifikacje

Ośrodek Szkoleniowy oferuje przygotowane specjalnie dla Państwa kursy medycyny estetycznej, botoksu oraz szkolenia kosmetyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby specjalistyczne zajęcia spełniały  oczekiwania Kursantów, a równocześnie, jak najlepiej przygotować uczestników szkoleń do wykonywania nowych umiejętności zawodowych.  Nasza szkoła cechuje się indywidualnym podejściem do każdego Kursanta, a także przejrzystym i zrozumiałym przekazaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wybierając szkolenia oferowane przez Euro Beauty, wybierają Państwo najwyższą jakość!
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla osób, które dopiero rozpoczynają swoje kroki w zawodzie – kurs botoks oraz kurs medycyny estetycznej jest przygotowany na każdy poziom wiedzy i zaawansowania. Posiadamy również zajęcia nastawione na wybraną technikę – np. kurs; makijażu permanentnego,  drenażu limfatycznego, zastosowania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dziedzina jaką jest medycyna estetyczna kursy, cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów. Szukają oni sposobu na zachowanie pięknego i młodego wyglądu. Ponadto nasze szkolenia  rozszerzą ofertę Państwa gabinetu lekarskiego czy salonu kosmetycznego i pozwolą zdobywać nowych klientów! Profesjonalny kurs medycyny estetycznej dla lekarzy – zapraszamy.