zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Verus aparat do makijażu permanentnego – NOWOŚĆ!!! Europejska premiera!

VERUS – NOWOŚĆ!
Cena: 4600,00 zł
Europejska premiera!!!!

001strona

Wysokiej klasy, nowoczesny aparat do zabiegów makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej (w zależności od rodzaju użytego modułu igłowego) przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i posiadających długoletnie doświadczenie oraz wysokie wymagania w mikropigmentacji.

Niezwykle precyzyjny i wydajny silnik (produkcji niemieckiej) wraz z wbudowanymi mikroprocesorami zapewnia efektywną pracę pióra, w tym niezwykle stabilną pracę igieł o stałej częstotliwości nakłuć oraz głębokości deponowania pigmentów, co przekłada się na wysoką jakość i trwałość przeprowadzonych zabiegów mikropigmentacji. Zakres częstotliwości nakłuć regulowany jest od 50 do 150.

Ergonomiczne pióro aparatu wykonane jest z polerowanego aluminium i posiada regulację wysunięcia igły w zakresie od O mm do 6 mm. Wnętrze pióra zabezpieczone jest elastyczną przeponą silikonową. Do pióra można zamontować wszystkie rodzaje modułów igłowych (płaskie-liniowe, okrągłe i do mezoterapii). Łatwa wymiana kolejnych modułów gwarantuje wygodę podczas zabiegu.Cicha i bezwibracyjna praca pióra zapewnia komfortowy sposób wprowadzania pigmentu w obszar skóry właściwej. Aparat posiada czytelny ekran dotykowy, który ułatwia wybór, a także konfigurację odpowiednich procedur zabiegowych. Bardzo precyzyjny system wprowadzania barwnika w skórę umożliwia wykonanie zabiegu w krótszym czasie. Higieniczna rękojeść jest łatwa w utrzymania czystości.

Urządzenie Verus pozwala na przeprowadzenie zabiegu mikropigmentacji: twarzy (usta, brwi, kreski na powiekach, cienie na powiekach), skóry owłosionej, blizn na całym ciele oraz brodawki sutkowej.

Aparat Verus został poddany rygorystycznym protokołom kontroli jakości, spełnia on normy zgodne z najwyższymi standardami i posiada certyfikat CE
Moc aparatu: 30 W
Waga aparatu 1250 g, pióro pigmentujące 56 g
Gwarancja wynosi 2 lata