zobacz też stronę naszego gabinetu

Ośrodek Szkolenia
Medycyny Estetycznej
i Kosmetyki Profesjonalnej

Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szkolenia

Istotą funkcjonowania naszego Ośrodka Szkoleniowego jest prowadzenie specjalistycznej działalności szkoleniowej w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej jak i medycyny estetycznej.Jesteśmy największym profesjonalnym Ośrodkiem Szkoleniowym w regionie województwa małopolskiego, obecnym na polskim rynku od marca 2006 roku. Możemy pochwalić się znaczącą ilością absolwentów, którzy uzyskali profesjonalną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w wielu dziedzinach kosmetyki i medycyny estetycznej. Ideą przewodnią naszego Ośrodka jest najwyższa jakość nowoczesnych szkoleńskuteczność i profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera. Nieprzerwanie dążymy do utrzymania perfekcji w zakresie świadczonych usług szkoleniowych.Oferujemy rozległą gamę szkoleń.

Nasze przestronne sale szkoleniowe są bardzo dobrze wyposażone, posiadamy najlepsze zaplecze dydaktyczne oraz wybitnych szkoleniowców, którzy dbają o niezmiennie wysoki poziom nauki poprzez ustawiczne podnoszenie własnych kwalifikacji oraz uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach naukowych. Kursanci w trakcie trwania szkolenia pracują na materiałach zapewnianych przez Ośrodek, oraz uczą się praktycznego wykonywania zabiegów na modelkach.

W Ośrodku Euro Beauty szkolenia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze w małych, maksymalnie 3 osobowych grupach, bądź w toku indywidualnym. Cała kadra szkoleniowców Euro Beauty troszczy się o satysfakcję Kursantów pod każdym względem.

Uzyskaliśmy liczne nagrody międzynarodowe i certyfikaty poparte opiniami i rekomendacjami wdzięcznych Klientów.Najważniejszą z nich jest Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej przyznana w 2008 roku dla naszych szkoleń oraz medale Komisji Edukacji Narodowej dla szefa Ośrodka, przyznany przez minister Krystynę Hall w 2011 roku za wybitne osiągnięcia dydaktyczne.

Konto bankowe dla opłat szkoleń:

Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0224 3870

BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI KARTĄ!

 

eb2eb3eb4

Szkolenia dla kosmetologów i osób, które chcą podnieść swoje umiejętności na rynku pracy – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jako doświadczony Ośrodek Szkoleniowy oferujemy przygotowane specjalnie dla Państwa kursy medycyny estetycznej. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia jakie wykonujemy, spełniały oczekiwania Klientów, ale również były w stanie jak najlepiej przygotować do wykonywania zawodu. Nasza szkoła medycyny estetycznej cechuje się indywidualnym podejściem do każdego kursanta, a także przejrzystym i zrozumiałym przekazaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenia z medycyny estetycznej powinny spełniać wymogi nie tylko te, stawiane przez Ministerstwo Edukacji, ale również dbać o pacjentów, tym samym wybierając kurs kosmetyczny Kraków w naszym ośrodku, wybierają Państwo najwyższą jakość!

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla osób, które dopiero rozpoczynają swoje kroki w zawodzie – kurs medycyny estetycznej jest przygotowany na każdy poziom wiedzy i zaawansowania. Posiadamy również zajęcia nastawione na wybraną technikę – np. kurs makijażu permanentnego, kurs drenażu limfatycznego, kurs botoksu czy mezoterapia igłowa (szkolenia w obsłudze sprzętu, a także wskazaniach do zabiegu).

Szkolenie: makijaż permanentny – jest to teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania zabiegów. Początkowo nasi kursanci uczą się metody, poznając rodzaje skóry, wskazania, przeciwwskazania, a także dostępne urządzenia. Makijaż permanentny (kurs) jest nową możliwością do zwiększenia atrakcyjności Państwa zakładu kosmetycznego. Kolejną propozycją jest drenaż limfatyczny, który pomaga w likwidacji obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych, pomagając w szybkim powrocie do zdrowia. Do tej pory bardzo mało salonów kosmetycznych posiada w ofercie taki zabieg – jest to szansa dla Państwa!
Dużą popularnością cieszy się również botoks. Kurs jaki przygotowaliśmy, wprowadza do wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, która pomaga w usuwaniu zmarszczek i zatrzymaniu czasu. Z takiej usługi korzysta coraz więcej Polaków – zarówno kobiety jak i mężczyźni!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – dziedzina jaką jest medycyna estetyczna kursy, cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów. Szukają oni sposobu na zachowanie pięknego i świeżego wyglądu. Ponadto nasze szkolenia (makijaż permanentny i inne) rozszerzą ofertę Państwa salonu, zdobywając nowych klientów!